Ekstraliga

Runda zasadnicza
sezon 2009/2010


Grupa A 

poz. nazwa drużyny M W RZ RP P BR PKT
1 MUKS Zielonka 4 4 0 0 0 51-25 12
2 KS Szarotka Blast Nowy Targ 4 3 1 0 0 40-21 11
3 TKKF Pionier Tychy 4 0 0 1 3 21-40 1
4 UKS Orły Suwałki 4 0 0 0 4 25-51 0
Grupa B

poz nazwa drużyny M W RZ RP P BR PKT
1 UKS Absolwent Siedlec 4 4 0 0 0  31-19 12
2 KS X3M Górale Nowy Targ 4 3 0 0 1 35-15 9
3 UKS Ósemka Wejherowo 4 1 0 0 3 18-25 3
4 AZS Politechnika Wrocław 4 0 0 0 4 15-41 0

VI kolejka (22.10.2009)
KS X3M Górale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec
UKS Ósemka Wejherowo - AZS Politechnika Wrocław
UKS Orły Suwałki - TKFF Pionier Tychy
KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka
V kolejka (21.10.2009)
KS X3M Górale Nowy Targ - UKS Absolwent Siedlec
UKS Ósemka Wejherowo - AZS Politechnika Wrocław
UKS Orły Suwałki - TKFF Pionier Tychy
KS Blast Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka
IV Kolejka (18.10.2009
)
TKKF Pionier Tychy - KS Blast Szarotka Nowy Targ
4:5 (1:1,1:2,2:1)dog(0:1)
UKS Orły Suwałki - MUKS Zielonka
4:19 (2:7,2:3,0:9)
AZS Politechnika Wrocław - UKS Absolwent Siedlec
3:10 (2:3,0:3,1:4)
UKS Ósemka Wejheowo - KS X3M Górale Nowy Targ
5:9 (0:1,2:3,2:5)
III Kolejka (17.10.2009)
TFFK Pionier Tychy - KS Blast Szarotka Nowy Targ
4:14 (1:3,2:8,1:3)
UKS Orły Suwałki - MUKS Zielonka
8:11 (3:3,3:4,2:4)
AZS Politechnika Wrocław - UKS Absolwent Siedlec
6:8 (2:2,3:2,1:4)
UKS Ósemka Wejherowo - KS X3M Górale Nowy Targ
4:3 (1:2,1:0,2:1)
 II Kolejka (4.10.2009)
UKS Absolwent Siedlec -
UKS Ósemka Wejherowo
7-5 (1-1,3-2,3-2)
KS X3M Górale Nowy Targ - AZS Politechnika Wrocław
12-3 (5-0,3-0,4-3)
MUKS Zielonka - TKKF Pionier TychY
11-7 (2-2,5-2,4-3)
KS Blast Szarotka Nowy Targ - UKS Orły Suwałki
12-6 (3-1,1-2,8-3)
I Kolejka (3.10.2009)
UKS Absolwent Siedlec -
UKS Ósemka Wejherowo
6-5 (3-1,1-0,2-4)
KS X3M Górale Nowy Targ - AZS Politechnika Wrocław
11-3 (3-0,2-2,6-1)
MUKS Zielonka - TKKF Pionier Tychy
10-6 (1-3,3-2,6-1)
KS Blast Szarotka Nowy Targ - UKS Orly Suwałki
9-7 (1-2,5-4,3-1)

Reklama
 
Ciekawostki
 
data założenia strony: 22.10.2009
Treningi
 
Poniedziałek:
16:00 - 18:00 - Juniorzy Młodsi
20:00 - 22:00 - Seniorzy
Wtorek
14:30 - 16:30 - Juniorzy Młodsi
Środa
14:30 - 16:30 - Młodzicy i Młodziczki
18:00 - 20:00 - Juniorki Starsze i Seniorki
20:00 - 22:00 - Juniorzy Starsi i Seniorzy
Piątek
18:00 - 20:00 - Juniorki Starsze i Seniorki
20:00 - 22:00 - Juniorzy Starsi i Seniorzy
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (7 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=